פרקט למינציה – מענה מושלם לכל צורך

אבי דייזין פרקטים לבית > Blog > פרקט למינציה – מענה מושלם לכל צורך

פרקט למינציה – מענה מושלם לכל צורך

פרקט למינציה הוא תוצר מעבדה מתקדם, שנותן לענות על צרכים של תחזוקה, והוא לא הראשון שמתנהג “כמו” והוא בעצם משהו אחר. בעיצוב ופיתוח מוצרים לבית, מעבר לנושא של נראות ועיצוב, יש גם שיקול שקשור לתפקוד של המוצר הזה. בתהליך של כל פיתוח מוצר, נמדדת בדרך כלל רמת הנוחות והידידותיות שלו למשתמש. לא מספיק לקנות פרקט נהדר ויפה, האם יש לו תכונות כמו של פרקט למינציה שהכי קל ונוח לנקות אותו, ואין כל כך הרבה מגבלות לגבי חומרי הניקוי, שאתם אפשר להשתמש, בניגוד לפרקטים מסוגים אחרים שאסור לנקות אותם על כל חומר ניקוי וכל מטלית למשל. פרקט למינציה בא לענות על הנוחות והתחזוקה, והוא משווק היום בהמון גוונים ובכל מיני דרגות שחיקה.

פרקט למינציה לבית מלון

לא כל אדם ילך ויקנה סלון בצבע לבן, שולחנות מזכוכית או יעמיד יצירות אומנות באמצע הסלון, מחשש שמא יקרה להם משהו. השיקול שלנו הרבה פעמים בבחירת פריטי הריהוט, פרקט למינציה או פרקט טבעי ועוד, קשור לשימושיות שלנו. באיזה צורה מתפקד החלל הזה. אם למשל מדובר בבית שיש בו ילדים קטנים, שנוהגים גם לשבת בסלון ולנשנש במבה על הדרך וגם איזה ביצת קינדר, ברור שבעלי הבית לא יקנו רהיטים בצבע לבן ואפילו לא משהו שקרוב לזה. בתחום הפרקטים זה אותו דבר. פרקט למינציה הוא מאוד נוח לתחזוקה, מנקים וזהו- כמו חדש. בחירה של פרקט למינציה תהיה בדרך כלל גם כאשר רוצים להניח פרקט במקומות הומי אדם כמו קניונים, בית מלון, חנות, אולם ספורט ועוד. פרקט למינציה בגלל שהוא תוצר מעבדה של נסורת דחוסה עם דבק ועליו מדביקים צילום של עץ, אפשר להשיג בכל מיני צורות וגדלים וטקסטורות וצבעים וזה נראה ממש כמו עץ טבעי למרות שזה בכלל לא.

פרקט למינציה- דרגת שחיקה גבוהה

הדבר הכי מקובל היום לפרוש על הרצפה בחנויות, הוא פרקט למינציה. בדרך כלל אם יש מעצב פנים, תיעשה הבחירה בהתאם לסגנון העיצוב שרוצים להכניס לחנות וגם הפרקט ייבחר בהתאם. בחנויות יש בדרך כלל עיצוב מיניליסטי שעובד בעיקר על יצירת סגנון שמתאים למה שמשווקים. צריך להיות קשר בין המוצרים לבין העיצוב וזה כולל פרקט למינציה. יש גם צבעים אתם צריך לזרום בעיצוב, והם יכולים להיות צבעי הלוגו של המותג, צבעים של האופנה, צעצועים וכל דבר אחר, שאמור לעצב את החנות הזו. פרקט למינציה בדרגת שחיקה גבוהה, הוא הפרקט הכי נכון לחנות, שנכנסים ויוצאים אליה בדרך כלל הרבה יותר אנשים מאשר לבית למשל. את אותו פרקט למינציה תוכלו לרכוש לבית, אבל עם דרגת שחיקה אחרת לגמרי.

Share:

SAKIRA-DESIGN

סקירה דיזיין הינה חנות היבואן הבלעדית של המותג האיטלקי DIVA DIVANI , מותג מערכות ישיבה מעור ומבד באיכות פרימיום.

instagram photos

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support