פרקטים למינציה – יוקרתי ונוח

אבי דייזין פרקטים לבית > Blog > פרקטים למינציה – יוקרתי ונוח

פרקטים למינציה – יוקרתי ונוח

אין כמעט בית מלון בוטיק בתל אביב או במקומות אחרים, שלא עטוף בסוג של פרקטים למינציה. אלה, מוצר מעבדה מעולה, מככבים כבחירה הראשונה של השוק המוסדי, אבל לא רק. גם בעלי דירות ובתים שרוצים להלביש את הרצפה, עושים זאת עם פרקטים למינציה. אלה נראים כמו הדבר האמתי, כמו העץ הטבעי אבל דוחי כתמים, לא סופגים לכלוך, ואפשר לנקות אותם בצורה מושלמת בלי לגרום להם שום נזק. פרקטים למינציה, פתרו את הבעיה הגדולה של עיצוב על חשבון נוחות. בתקופה שעדיין לא פיתחו אותם, כמו כל מיני מוצרים אחרים, פרקטים בהחלט היו מאוד אהודים ומבוקשים, אבל כל מי שרכש אותם ידע, שצריך גם לעמול כדי לתחזק אותם נכון. אם חלילה נשפך עליהם משהו, יש לנקות אותו מיד וגם- יש להיזהר משנה זהירות עם כל מיני סוגי חומרים ובעיקר עם חומרי ניקוי שלא הולכים טוב עם עץ לסוגיו. פרקטים למינציה סובלים הרבה מאוד חומרי ניקוי, כי הם רק נראים כמו עץ, אבל הם בעצם סוג של מוצר מעבדה.

בית מלון בוטיק- פרקטים למינציה

הסיבה שבגללה אנשים מעדיפים לבלות בבית מלון בוטיק, זה משום שבכל מקום כזה, יש התייחסות והקפדה על פרטי פרטים, וזה כולל את העיצוב של המקום, כולל בחירה של הגוון הנכון של פרקטים למינציה, עיצוב שהוא יותר כמו סלון ביתי מאשר כמו של בית מלון. יצירת סגנון מאוד מלוטש ועכשווי ובעיקר מודרני, משום שבית מלון בעצמו, כל הרעיון הזה הוא מודרני מאוד. אומנם אם נביט אל ההיסטוריה הרי שמלונות בוטיק, היו מאז ומעולם בכל מיני מקומות בעולם, אם כי בתקופתם לא היה דבר כזה פרקטים למינציה. ואם כבר נוגעים בהיסטוריה, יש מקומות מפורסמים בעולם, שמתהדרים בפרקטים עתיקים. אלה נעשו באמצעות חתיכות של עץ, בגוונים שונים שחוברו זה לזה בעבודת אומנות או נמלים יש לומר יחד, והרכיבו יחד רצפה מפוארת שיש לה גם דוגמאות גיאומטריות או פרחים, ושהיום שום פרקט לא יכול להם, כי אכן מדובר בפרקטים חד פעמיים שמהווים את המקור של כל הפרקטים בעולם.

פרקטים למינציה- הכי נוח לנקות

בשוק המוסדי פרקטים למינציה הם הבחירה הכי נכונה, וגם במגזר הפרטי. גם חולות הניקיון הכי גדולות לא רוצות כל היום לעמוד ולנקות את הבית. פרקטים שהם לא למינציה דורשים התייחסות של תחזוקה מיוחדת כולל שימוש בחומרי ניקוי מסוימים פרקטים למינציה הם יותר ידידותיים לסביבה ופחות “מפונקים” הם לא פוחדים ממים, ואפשר לנקות אותם עם כל מיני חומרים שפרקטים אחרים לא כל כך מחבבים. פרקטים למינציה עשויים מנסורת דחוסה עם דבק, ומראה העץ שרואים עליהם הוא בכלל טפט שמודבק. ככה זה כשרוצים בבית פרקטים למינציה, אבל גם רוצים שהם יהיו כל הזמן נקיים.

Share:

SAKIRA-DESIGN

סקירה דיזיין הינה חנות היבואן הבלעדית של המותג האיטלקי DIVA DIVANI , מותג מערכות ישיבה מעור ומבד באיכות פרימיום.

instagram photos

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support